• Bezplatné číslo (US):
  • Regular US:
  • UK:
Country:
Language:
Currency:

Genericky Paracetamol - Cyclopam, Acecloheal Plus, Dompar, Melonex Oral, Orapred, Orapred Dispersible, Orapred Oral Drops, Paracip Syrup, Tylenol

  • Cyclopam®

    Cyclopam

    Cyclopam® Tablet je kombinovaný lék používaný k léčbě bolesti břicha. Účinně působí na snížení bolestí břicha a křečí uvolněním svalů žaludku a střev. Blokuje také určité chemické posly, které způsobují bolest a horečku.
    Více info »

    Kč 11.07
  • Acecloheal Plus®

    Acecloheal Plus

    Suspenze Acecloheal plus® je sirup Acelofenac a Paracetamol v 60ml lahvičce vyrobené společností Healing Pharma India Pvt. Ltd. Léčí stavy, jako je bolest hlavy, bolesti zubů, bolesti těla, horečka a nachlazení.
    Více info »

    Kč 258.16
  • Dompar®

    Dompar

    Dompar® - Domperidone (10mg) + Paracetamol (325mg) je lék na předpis používaný při léčbě migrény. Zabraňuje signálům bolesti dostat se do mozku, aby se snížila bolest. Blokuje také určité látky v mozku, které vyvolávají nevolnost nebo zvracení během migrénových bolestí hlavy.
    Více info »

    Kč 14.76
  • Melonex Oral®

    Melonex Oral

    MeloneX® Plus Tableta je nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID) a analgetikum, protože obsahuje meloxikam a paracetamol. Funguje tedy jako lék proti bolesti. Používá se k léčbě stavů, jako je osteoartritida, revmatoidní artritida a juvenilní revmatoidní artritida. Poskytuje úlevu od bolesti, otoku, horečky a zarudnutí.
    Více info »

    Kč 509.45
  • Orapred Syrup

    Orapred

    Orapred (prednisolone) sirup obsahuje prednisolon, který je glukokortikoid. Glukokortikoidy jsou adrenokortikální steroidy, jak přirozeně se vyskytující, tak i syntetické, které se snadno vstřebávají z gastrointestinálního traktu. Prednisolone sirup je indikován v následujících případech: endokrinní, revmatické, hematologické poruchy; alergické a edematózní stavy; kolagenní, dermatologická, oftalmologická, respirační, gastrointestinální a neoplastická onemocnění; tuberkulózní meningitida se subarachnoidálním blokem nebo blížícím se blokem, pokud se použije současně s příslušnou protituberkulózní chemoterapií.
    Více info »

    Kč 243.53
  • Orapred Dispersible

    Orapred Dispersible

    Orapred Dispersible (prednisolone) je kortikosteroidní lék, zabraňující uvolňování látek v těle, které způsobují zánět. Orapred Dispersible orálně rozpustné tablety se používají k léčbě mnoha různých zánětlivých stavů, jako je artritida, lupus, psoriáza, ulcerózní kolitida, alergické poruchy, poruchy žlázy (endokrinní) a onemocnění, které postihují kůži, oči, plíce, žaludek, nervový systém nebo krevní buňky.
    Více info »

    Kč 9.97
  • Orapred Oral Drops

    Orapred Oral Drops

    Orapred perorální kapky, prednisolone roztok, je člověkem vytvořená forma přírodní látky (kortikosteroidní hormon), kterou tvoří nadledviny. Používá se k léčbě stavů, jako je artritida, krevní problémy, poruchy imunitního systému, kožní a oční onemocnění, dýchací potíže, rakovina a závažné alergie. Snižuje reakci imunitního systému na různé nemoci, a tak i příznaky, jako je bolest, otoky a reakce alergického typu. Tento lék se podává perorálně s jídlem nebo mlékem, aby se zabránilo žaludeční nevolnosti, přesně podle pokynů svého lékaře
    Více info »

    Kč 252.40
  • Paracip® Syrup

    Paracip Syrup

    Paracip Syrup® (paracetamol) je široce předepsaný lék, který pomáhá zmírnit bolest a snížit vysokou tělesnou teplotu (horečku). U dětí léčí stavy, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti těla, horečka a nachlazení.
    Více info »

    Kč 199.21
  • Tylenol

    Tylenol

    Tylenol (acetaminofen) je prostředek pro zmírnění bolesti a snížení horečky. Tylenol se používá k léčbě mnoha stavů, jako jsou bolesti hlavy, svalové bolesti, artritida, bolesti zad, zubů, nachlazení a horečky.
    Více info »

    Kč 5.78

Reference

  • Tento týden mi dorazilo mé zboží. Moc Vám děkuji. Můžete si být jistí, že si objednám znovu!!!!! Má žena byla výsledkem a mnou více než překvapena... Cítil jsem se stejně, jako když mi bylo 18. Velice Vám děkuji. Zase o mně uslyšíte:) - David

Návštěvou a používáním našich stránek souhlasíte s uchováním a zpracováním vašich osobních údajů v souladu s zásadami ochrany osobních údajů.